Celem projektu jest podniesienie umiejętności cyfrowych 2 793 pracowników administracji rządowej i samorządowej oraz funkcjonariuszy pełniących służbę w urzędach administracji publicznej z obszaru dolnośląskiego. Projekt ma na celu wsparcie rozwoju nowoczesnych kompetencji niezbędnych do sprawnego, bezpiecznego i efektywnego funkcjonowania administracji w środowisku cyfrowym.
Projekt e-Urzędnik przedłużony do 10 lipca 2026
Wtorek, 26 Maj 2026
Pracownicy administracji publicznej z województwa dolnośląskiego nadal mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń rozwijających kompetencje cyfrowe. Projekt KPO „e-Urzędnik: szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe urzędników z obszaru: dolnośląskie” został przedłużony do 10 lipca 2026 roku.
To dobra wiadomość dla urzędów, które jeszcze nie zdążyły zgłosić swoich pracowników lub planują rozszerzyć udział w...
więcej